Що взагалі відбувається в Клубі "Софія"?
Привіт, пише Микола Солодуха. Ви можете мене знати як одного з IT-підмайстрів Клубу та члена Софійної Ради. Проте наступні 3 місяці я виконуватиму в Клубі трошки іншу роль - буду його тимчасовим менеджером наступні три місяці. В цей час ми налагоджуємо процеси і паралельно шукаємо повноцінного менеджера Клубу, тож якщо