Що взагалі відбувається в Клубі "Софія"?

Поділитися
Що взагалі відбувається в Клубі "Софія"?
Клуб в його праймі

Привіт, пише Микола Солодуха. Ви можете мене знати як одного з IT-підмайстрів Клубу та члена Софійної Ради. Проте наступні 3 місяці я виконуватиму в Клубі трошки іншу роль - буду його тимчасовим менеджером наступні три місяці. В цей час ми налагоджуємо процеси і паралельно шукаємо повноцінного менеджера Клубу, тож якщо це ти чи хтось з твоїх знайомих - подавайся на вакансію.

Які основні цінності для мене на цій посаді?

  1. Відстоювати інтереси Клубу, як цілком всього Клубу, так і кожного хто в цьому Клубі є.
  2. Відсутність гіперопіки та відкрита комунікація.
  3. Відповідальність за провтики.
  4. Прийняття рішень виходячи з запитів та бажань членів Клубу (та, коли це доцільно, Софійної Ради).
  5. Створення атмосфери для підмайстрів, в якій хочеться працювати на благо всіх та кожного в Клубі.

Що я планую зробити: Найближчі пріоритети та проєкти

Події, події, події

В нас уже є подійник в Києві, Макар, та подійниця у Львові, Андріана. Зовсім згодом вони публікуватимуть запрошення на події в на каналі Клубу в WhatsApp.

👉🏻 Принагідно нагадую, що цієї пʼятниці у Львові буде виставка "Невизначеність" від Харківської школи архітектури. Реєстрація тут, постик тут, подія в календарику тут. Тож визначайтесь швидше і приходьте, чекаємо!

Налагодження регулярних комунікацій

Коли востаннє була Середа Можливостей? Я, якщо чесно, не памʼятаю. Ми будемо її відновлювати з наступної середи. Спочатку я буду робити це сам, проте в мене є велике бажання почати вставляти туди політичні меми (Софійна Рада, слід зазначити, проти). Це неподобство все ще можна зупинити, але для цього нам треба комунікаційник, який би міг взяти цю ділянку відповідальності на себе. По-секрету скажу, що Академія навіть готова взяти цю людину в штат. Тож якщо знаєте, кому це було б цікаво - пишіть мені або Любомиру.

Систематизація даних

Бази даних Клубу в повній безпеці. Навіть не тому, що вони захищені паролями, а тому що ніхто не знає, на якому гугл-диску вони припадають віртуальним пилом. Найбільше ми наблизились до єдиної структурованої бази даних за часів Телеграм-бота, проте це було настільки давно, що скоро події тих буремних років будуть вносити в програму НМТ.

Мені хотілося б це змінити. І не для менеджменту Клубу чи Академії (хоча для них це теж важливо знати), а просто для нас самих. Щоб знати, хто де і як. Це нас плавно підводить до наступного пункту....

Цифрова платформа для Клубу

Нас в спільноті більше 1500 випускників. Ми всі пройшли одну і ту ж формаційну програму. Нас обʼєднують, не рахуючи багатьох речей, спільні цінності. Проте ми не знайомі один з одним і не завжди знаємо, хто зі спільноти може закрити окремий наш запит (хоча чатики в Телеграмі та WhatsApp допомагають, схиляю капелюха🎩). Але чи не краще було б мати окреме місце в цифровому світі тільки для спільноти Академії та/або тільки для Клубу?

Насправді, це тільки моя та Любомира думка. І нам би хотілося почути від тебе, що ти думаєш (гугл-формочка тут, або пиши Любомиру чи мені в приватні, ми завжди радо вислухаємо будь-які думки). Коли ми зберемо достатньо інформації щоб мати повноцінну картинку, презентуємо це на спільному дзвінку для всіх зацікавлених. Stay tuned.

Подія Alumni Reunion влітку

Або робоча назва: літня Конвокація.

Академія до своєї 11-ї річниці хоче зібрати випускників всіх років, менторів та партнерів на велику подію в Києві. Якщо маєте думки, поділіться тут.

Внески

Про це багато говорили, планували запустити ще за часів Бодика. Академія ніби-як надала нам доступ до благодійного рахунку, на який ми ці внески могли б уже приймати. Але будучи відвертим, це якось все заплутано. Я напишу більше, коли дізнаюсь сам.

Виклики перед Клубом

Команда Клубу: Підмайстри

Наскільки красивою картинка Клубу не була в моїй та твоїй голові, сама по собі вона не станеться і нам треба кмітливі та енергійні люди, які допоможуть цю візію втілити. Якщо ти готовий/-а до цього долучитися, заповни невеличку анкету. Окрема дяка тим, хто уже написав мені в особисті, ви - золотце🫶🏻

Відсутність комунікації та взаємодії

І якщо комунікація "згори вниз" ще як-не-як працює через канали в WhatsApp, то комунікація "знизу вгору" не дуже. Насправді, я не можу описати наскільки цінно слухати і чути ваші думки. Сподіваюсь жодне питання, запит, чи навіть хейт-меседж не буде висіти в чаті більше години. Сподіваюсь що цим текстом я зміг передати відчуття, що будь-які думки цінні та будь-які думки мають місце бути.

Спільнотворення

Було б класно не тільки покладати всю відповідальність на підмайстрів, а й створювати простір де будь-хто може долучитися і провести, до прикладу, подію яку йому/їй цікаво. Це довгий процес, проте сподіваюсь що ми туди дійдем.

P.S. Чому я взагалі це роблю?

Тому що в нас є Клуб, і він не функціонує так, як мені хотілося б. Відповідно, з цим треба було щось робити, тож ось я окремо і разом з Софійною Радою ми щось робимо. Лайдери© 💪🏻

Проте, як я казав там зверху, я буду на цій позиції тільки 3 місяці, тож якщо ти теж любиш Клуб "Софія" і хочеш перейняти цю естафету від мене - сподіваємось в кращому стані, ніж воно всьо є зараз - подавайся на вакансію (комюніті ніідс ю🫂).

На сьогодні все. Дякую, що дочитали аж сюди.

Обійняв,

Микола Солодуха💙

Читати далі

Середа можливостей: 3 грудня

Привіт, дорога Спільното! Традиційно ширимо середу можливостей - збірник анонсів подій, новин, можливостей та вакансій. У цім випуску пропонуємо: * Зголошення на Конвокацію 13 грудня! * Спеціальна вартість вкладки для волонтерів на Конвокації * А також різноманітні вакансії та можливості ✨ Конвокація 2025 вже зовсім скоро! Ми з радістю ділимося програмою заходу, який запамʼятається назавжди.

Від Mariia Utrobina

Середа можливостей: 26 листопада

Привіт, дорога Спільното! Традиційно ширимо середу можливостей - збірник анонсів подій, новин, можливостей та вакансій. У цім випуску пропонуємо: * Зголошення на Конвокацію 13 грудня! * Гостини до Мирослави та Люби Мариновичів у Львові * Останній шанс стати особистим Миколайчиком для наших військових * Зголошення на Софію Київську * А також різноманітні вакансії та можливості Запрошуємо

Від Mariia Utrobina

Середа можливостей: 19 листопада

Привіт, дорога Спільното! Ми відновили роботу сайту і традиційно ширимо середу можливостей - збірник анонсів подій, новин, можливостей та вакансій. У цім випуску пропонуємо: * Зголошення на Конвокацію 13 грудня * Гостини до Мирослави та Люби Мариновичів у Львові * Розшукуються Миколайчики зі спільноти, аби подарувати свято нашим військовим * Показ документального фільму «І3ЮМ» із

Від Mariia Utrobina

Середа можливостей: 5 листопада

Привіт, дорога Спільното! Традиційно ширимо середу можливостей - збірник анонсів подій, новин, можливостей та вакансій разом із важливими посиланнями наприкінці. У цім випуску пропонуємо: * 3-тя річниця загибелі Володимира Іващенка * Зголошення на Конвокацію! * Запрошуй екс-менторів на цьогорічну Конвокацію * Долучайся до команди волонтерів та волонтерок на Конвокацію * Історія про сидр з

Від Mariia Utrobina