"Думки Вголос" менеджера Спільноти | #1

Поділитися

#Пульс_Спільноти, #Думки_менеджера_Спільноти

Привіт, товариство)    

Ми з вами говорили про різні проблеми у Клубі й Спільноті загалом - і про те, що бракує їх визнання та обговорення. Хочу це зрушити) По-перше - увага! - у нас є проблеми! Офіційно визнаю, що вони існують (😄) По-друге, пропоную вам до розгляду ключові проблеми, які бачу зараз у Клубі, виходячи із того, які з них ми  окреслювали Софійною Радою у спілкуванні із вами. По-третє, хочу запропонувати обговорення цих проблем - у коментар до цього повідомлення буду щиро вдячний за ваші думки щодо них) Це не єдиний спосіб - але один із тих, які вам пропонуватимемо.

Одна із проблем - брак якісної комунікації. На різних рівнях. Пасувало би нам вибудовувати комунікацію) Зокрема над цим ми працюватимемо новою Командою Клубу і Софійною Радою, але тут і зараз пропоную один із каналів - такі собі “думки вголос” менеджера Спільноти про те, чим займаюся, як бачу наш стан справ і те, куди рухаємося. Це буде один з моїх способів тримати вас у курсі і налаштовувати цей зв’язок між нами. Разом із тим сподіваюся, що це буде способом і для вас отримувати краще уявлення, відчувати себе долученими - і ще й реагувати й коментувати. Отож, давайте пробувати)


Сьогодні завершується перший тиждень моєї роботи на посаді менеджера спільноти. Є багато процесів, пов’язаних із заходом на посаду, зокрема викликів, та це мої гризоти) А от щодо Спільноти є низка бажаних “камінців”:

🔷 З двома ініціативами, з якими мені написали, запланували дзвінки прийдешнього тижня, а з однією дотикнулися🙃вже сьогодні) Щиро тішуся й дякую за вашу ініціативність і надалі докладатиму усіх зусиль, аби всіляко її підтримувати)

🔷Дві розмови із Женею, де зокрема говорили про стратегічне бачення розвитку Спільноти й Клубу - і про більше залучення випускників до цього процесу

🔷Перші розмови із потенційними підмайстрами у новій Команді Клубу. Прошу й далі ваших рекомендацій, кому би ви хотіли довірити роль підмайстрів. Я знаю багатьох, але не усіх, та й більшість не так добре, як вони того заслуговують - тому ваші поради, кого долучати до Команди, будуть дуже цінні.

З акцентів на найближчий час у мене налаштування комунікації із вами, формування нового складу Команди Клубу (набір підмайстрів з прийдешнього тижня) і стратегічні планування подальшого руху Спільнотою.    

Тут про всяк ще раз пропишу: буду радий почути ваші думки в особисті чи у коментарях під дописом)


Радий бути з вами, тримаймося купи!😇

Проблеми (виклики) за напрямками (скрін)

Читати далі

Що взагалі відбувається в Клубі "Софія"?

Що взагалі відбувається в Клубі "Софія"?

Привіт, пише Микола Солодуха. Ви можете мене знати як одного з IT-підмайстрів Клубу та члена Софійної Ради. Проте наступні 3 місяці я виконуватиму в Клубі трошки іншу роль - буду його тимчасовим менеджером наступні три місяці. В цей час ми налагоджуємо процеси і паралельно шукаємо повноцінного менеджера Клубу, тож якщо

Від Mykola Solodukha

Середа можливостей: 3 грудня

Привіт, дорога Спільното! Традиційно ширимо середу можливостей - збірник анонсів подій, новин, можливостей та вакансій. У цім випуску пропонуємо: * Зголошення на Конвокацію 13 грудня! * Спеціальна вартість вкладки для волонтерів на Конвокації * А також різноманітні вакансії та можливості ✨ Конвокація 2025 вже зовсім скоро! Ми з радістю ділимося програмою заходу, який запамʼятається назавжди.

Від Mariia Utrobina

Середа можливостей: 26 листопада

Привіт, дорога Спільното! Традиційно ширимо середу можливостей - збірник анонсів подій, новин, можливостей та вакансій. У цім випуску пропонуємо: * Зголошення на Конвокацію 13 грудня! * Гостини до Мирослави та Люби Мариновичів у Львові * Останній шанс стати особистим Миколайчиком для наших військових * Зголошення на Софію Київську * А також різноманітні вакансії та можливості Запрошуємо

Від Mariia Utrobina

Середа можливостей: 19 листопада

Привіт, дорога Спільното! Ми відновили роботу сайту і традиційно ширимо середу можливостей - збірник анонсів подій, новин, можливостей та вакансій. У цім випуску пропонуємо: * Зголошення на Конвокацію 13 грудня * Гостини до Мирослави та Люби Мариновичів у Львові * Розшукуються Миколайчики зі спільноти, аби подарувати свято нашим військовим * Показ документального фільму «І3ЮМ» із

Від Mariia Utrobina